Party: 02.16 / Big Love: Seamus Haji UK / Mojo Lounge Vilnius

> >

Party: 02.16 / Big Love: Seamus Haji UK / Mojo Lounge Vilnius

Vasario 16 d. penktadienį,meilės dienos bei lietuvos 100-mečio proga, išskirtinis svečias – SEAMUS HAJI. Kartu su savo įrašų kompanijos atributika – Big Love.

Seamus Haji Big Love

Atlikėjas labiausiai atpažįstamas su savo mega hitais kaip “Last Night A Dj Saved My Life” (kuris buvo nacionaliniame Didžiosios Britanijos TOP 15`uke), “Take Me Away“, “Boogie 2Nite”, bei remiksuotas “Booty Luv`s”, kurių skambėsys sukūrė išskirtinį Electro-House skambesį.

Jo remiksai visada budavo išskirtiniai vokalo prasme, nesvarbu iš kokio stiliaus jie būtų pasirinkti, ar tai iš R&B, Indie, Rcok ar Pop. Seamus Haji remiksavęs daugybės atlikėjų hit`ų kaip Rihana, Mariah Carey, Brandy, Ting Tings, Moby, Just Jack, Mika, Calvin Harris, Axwell, Roisin Murphy, Ed Sheeran ir t.t.

Jo pačio produkcija gerai žinoma klubinėje arenoje, bendradarbiaudamas kartu su tokiais grandais kaip Mark Knight, Funkagenda, Kaskade, EDX ir Cevin Fisher yra pasirašęs kontraktus su Toolroom, Ultra ir Strictly Rhythm įrašų kompanijomis.

Atlikėjo produkcija ne kartą buvo skelbiama pasaulyje puikiai žinomoje klubinėje laidoje Radio 1 Essencial (BBC Radio), pačio Pete Tong`o. Ne tik produkcija buvo pristatoma, bet ir 2 laidos buvo skirtos pačiam Seamus Haji.

Šiuo metu jis vadovauja savo BIG LOVE įrašų kompanijai, ir jau daugiau nei 5 metus turi savo radijo laidą BIG LOVE RADIO SHOW, kuri transliuojama visame pasaulyje daugiau nei 35 radijo stotimis.

Užsienio atlikėją pasitinka lietuvaičiai, puikiai pažįstami vardai XEO ir Adam Vicious.

▸ Staliukų rezervacija: +370 657 66500
▸ Bilieto kaina: NUO 5 EUR
▸ Vokiečių g. 2, Vilnius
▸ www.mojolounge.lt